Ndërlidhjet

Maqedonia e Veriut në karantinë 85-orëshe


Maqedonia e Veriut në karantinë 85-orëshe
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Në Maqedoninë e Veriut gjatë orës policore, e cila ka filluar të premten në orën 16:00 dhe do të zgjasë deri të martën në 5:00 të mëngjesit të drejtë lëvizjeje kanë vetëm qytetarët me leje të posaçme. Objektet fetare mbeten të mbyllura si masë për të parandaluar përhapjen e koronavirusit të ri.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG