Ndërlidhjet

Mendime të ndryshme në Prishtinë dhe Beograd për marrëveshjen


Mendime të ndryshme në Prishtinë dhe Beograd për marrëveshjen
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kanë nënshkruar më 4 shtator në Shtëpinë e Bardhë marrëveshje për normalizimin ekonomik. Disa qytetarë të anketuar në Prishtinë dhe Beograd e kanë mirëpritur këtë marrëveshje.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG