Ndërlidhjet

Marrëveshje pa nënshkrime mes Kosovës dhe Serbisë


Marrëveshje pa nënshkrime mes Kosovës dhe Serbisë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Kosova dhe Serbia u pajtuan më 18 mars, në Ohër, që të fillojnë zbatimin e Marrëveshjes për normalizimin e raporteve sa më shpejt që të jetë e mundur. Megjithatë, atë nuk e nënshkruan zyrtarisht.

XS
SM
MD
LG