Ndërlidhjet

Masakra në shkollë në Newtown

Sulmi në një shkollë fillore në Konektikat të Shteteve të Bashkuara ka lënë të vrarë 20 fëmijë dhe 6 mësues e punonjës shkolle. E vrarë është gjetur në shtëpinë e saj edhe e ëma e sulmuesit, i cili më pas vrau veten.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG