Ndërlidhjet

Takimi Palmer-Vuçiq


Takimi Palmer-Vuçiq
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:51 0:00

Zëvendësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, është takuar sot në Beograd me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Nga Beogradi, diplomati amerikan bëri thirrje që taksa doganore e vendosur nga Kosova ndaj mallrave serbe të hiqet, në mënyrë që të vazhdohet dialogu ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG