Ndërlidhjet

Mbyllen vendvotimet


Mbyllen vendvotimet
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:45 0:00

Në orën 19:00 janë mbyllur qendrat e votimit në të gjithë Kosovën. Qytetarët e Kosovës kanë votuar në 38 komuna, për të zgjedhur kryetarët e rinj dhe përbërjet e reja të asambleve komunale. Në këto zgjedhje lokale kanë pasur të drejtë vote 1 milion e 885 mijë e 448 qytetarë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG