Ndërlidhjet

Mbyllja e vendvotimeve


Mbyllja e vendvotimeve
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:36 0:00

Në Kosovë ka përfunduar votimi për zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Vendvotimet u hapën në ora 07:00 dhe u mbyllën në ora 19:00. Sipas Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, dalja në votime ishte mbi 46 për qind.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG