Ndërlidhjet

Merkel kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan


Merkel kundër ndryshimit të kufijve në Ballkan
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:37 0:00

Kancelarja gjermane Angela Merkel, tha se ka tendenca të caktuara në Ballkanin Perëndimor dhe se po flitet për rivendosje të kufijve, gjë e cila, sipas mendimit të saj nuk mund të bëhet.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG