Ndërlidhjet

Nëna e ushtarit ukrainas në Azovstal ndan mesazhet e tij


Nëna e ushtarit ukrainas në Azovstal ndan mesazhet e tij
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Nëna e ushtarit ukrainas, Mark Zatoloka, thotë se djali i saj po qëndronte në fabrikën e çelikut, Azovstal, në qytetin-port të rrethuar të Mariupolit. Duke folur në Kiev më 11 maj, Inna Zatoloka ndau mesazhet e tij të shkurtra, por prekëse. Ajo tha se tani nuk ka informacione për gjendjen dhe vendndodhjen e tij. (Përgatitën: Syzanë Paçarizi dhe Arben Hoti)

XS
SM
MD
LG