Ndërlidhjet

Mesha e Krishtlindjes


Mesha e Krishtlindjes
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Mesazhe paqeje dhe mirëkuptimi u dhanë në kremten e Krishtlindjes, ku mesha kryesore e shënimit të kësaj feste u mbajt në katedralen “Nënë Tereza” në Prishtinë. Mesha u udhëhoq nga Ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergji, i cili u lut për më shumë mirëkuptim, paqe dhe dashuri mes njerëzve. Ipeshkvi i Kosovës, Dodë Gjergji bëri thirrje për më shumë dialog mes njerëzve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG