Ndërlidhjet

Vizita e sekretarit Pompeo në Mal të Zi përmes fotografive

Sekretari i amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, arriti më 4 tetor për një vizitë zyrtare në Malin e Zi. Ministri i Jashtëm i Malit të ZI, Srgjan Darmanoviq u takua me Pompeo në aeroportin e Podgoricës, dhe sekretari i shtetit bisedoi më pas me presidentin malazez, Milo Gjukanoviq, dhe kryeministrin Dushko Markoviq.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG