Ndërlidhjet

‘Vrasje aksidentale’ e të riut afrikano-amerikan


‘Vrasje aksidentale’ e të riut afrikano-amerikan
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:49 0:00

Në qytetin Mineapolis të Shteteve të Bashkuara kanë vazhduar trazirat, pasi policia qëlloi për vdekje një afrikano-amerikan. Policia tha se vrasja ishte aksidentale. (Përgatitën: Taulant Qenaj dhe Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG