Ndërlidhjet

Bota e rrezikshme e minatorëve


Bota e rrezikshme e minatorëve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Çdo ditë, minatorët e Trepçës, punojnë në kushte jo të mira dhe në thellësi të mëdha të tokës, për të nxjerrë pasuritë nëntokësore të Kosovës. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG