Ndërlidhjet

Vendet nguten për ta aprovuar vaksinën kundër COVID-19


Vendet nguten për ta aprovuar vaksinën kundër COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:12 0:00

Shumë vende kanë filluar kufizime shtesë pasi një variant i ri i COVID-19 filloi të përhapet në Mbretërinë e Bashkuar; rregullatorët e BE-së rekomandojnë miratimin e vaksinës së Pfizerit; vaksina e Modernas aprovohet në Shtetet e Bashkuara. (Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG