Ndërlidhjet

Protesta e Vetëvendosjes në Mitrovicë

Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur të shtunën një protestë në sheshin "Mehë Uka" në Mitrovicë, për të kundërshtuar dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.

XS
SM
MD
LG