Ndërlidhjet

"Mjafton të dyshosh" - arma e Rusisë


"Mjafton të dyshosh" - arma e Rusisë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:09 0:00

Shumë e imagjinojnë luftën në aspektin e plumbave dhe shpërthimeve. Por, epoka e re e saj nuk përbëhet vetëm nga armatimi i avancuar. Teknologjia kibernetike është një tjetër armë që ka rritur tensionet, sidomos midis Rusisë dhe Perëndimit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG