Ndërlidhjet

Profesioni i mjekut - Mes përkushtimit e zhgënjimit


Profesioni i mjekut - Mes përkushtimit e zhgënjimit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:16 0:00

Për tetë muaj nga Kosova kanë ikur 96 mjekë për në vendet perëndimore, kryesisht në Gjermani. Por, tre vëllezër kardiokirurgë kanë vendosur të kthehen në vendlindje pas disa dekadave studime dhe pune të kaluara jashtë Kosovës. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG