Ndërlidhjet

Si është jeta në Rusinë e izoluar?


Si është jeta në Rusinë e izoluar?
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Teksa sanksionet perëndimore kundër Rusisë po shtohen vazhdimisht për shkak të pushtimit të Ukrainës nga ana e saj, Radio Evropa e Lirë i ka pyetur banorët e Moskës se si po ndikon izolimi i Rusisë në jetën e tyre të përditshme. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG