Ndërlidhjet

Moti i acartë ka përfshirë një pjesë të SHBA-së


Moti i acartë ka përfshirë një pjesë të SHBA-së
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:28 0:00

Një mot i acartë me temperatura që pritet të zbresin deri në minus 46 gradë celsius ka përfshirë një pjesë të Shteteve të Bashkuara. Liqeni i Miçiganit dhe lumi i Çikagos janë mbushur me copa akulli. Autoritetet paralajmërojnë qytetarët të mos dalin në ambiente të jashtme sepse mund të ngrihen në periudhë kohore prej 10 minutash.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG