Ndërlidhjet

Mustafa: UÇK-ja më mbrojti mua


Mustafa: UÇK-ja më mbrojti mua
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Pas gati dhjetë orësh, në Hagë përfundoi dita e dytë e marrjes në pyetje e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Rrustem Mustafa, nga Prokuroria Speciale për Krime Lufte në Kosovë. Pasi ka përfunduar marrjen në pytje ai ka thënë para gazetarëve se UÇK-ja e ka mbrojti atë dhe jo ai UÇK-në.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG