Ndërlidhjet

Nacionalizmi po lëkund demokracinë


Nacionalizmi po lëkund demokracinë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:12 0:00

Nacionalizmi, që ka ndihmuar nisjen e dy Luftërave Botërore, është në rritje në Evropë. Ekspertët e komentojnë si frikë nga globalizmi dhe dobësimi i identitetit kombëtar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG