Ndërlidhjet

NATO-ja po kryen stërvitjet më të mëdha ushtarake nga Lufta e Ftohtë


NATO-ja po kryen stërvitjet më të mëdha ushtarake nga Lufta e Ftohtë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Me më shumë se 50,000 trupa nga 31 shtete, NATO-ja ka thënë se kjo është stërvitja më e madhe ushtarake prej Luftës së Ftohtë dhe se ushtrimet janë plotësisht për qëllime të mbrojtjes. (Përgatiti: Krenare Cubolli)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG