Ndërlidhjet

Navalny bënte shaka me zyrtarë të burgut në paraqitjen e fundit


Navalny bënte shaka me zyrtarë të burgut në paraqitjen e fundit
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:00:33 0:00

Është raportuar se politikani opozitar rus, Aleksei Navalny, ka vdekur, mirëpo ai është parë me shëndet dhe disponim të mirë në incizimin e fundit të tij, në të cilin shihet duke u marrë me disa procedura gjyqësore. Në këtë video, Navalny i drejtohet një gjyqtari përmes video-lidhjes, pasi ka qenë në burg në qytezën Harp, në veri të Rusisë.(Përgatiti: Krenare Cubolli)

XS
SM
MD
LG