Ndërlidhjet

Navalny duke u dërguar në spital


Navalny duke u dërguar në spital
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:38 0:00

Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny është pa vetëdije në spital dhe ka dyshime për helmim, ka thënë zëdhënësja e tij, Kira Yarmysh. Në këtë video ai shihet duke u dërguar në spital pas uljes emergjente të aeroplanit për shkak të përkeqësimit të gjendjes së tij shëndetësore.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG