Ndërlidhjet

Ndizen qirinj për të nderuar viktimat e aksidentit në Kroaci

Dhjetëra qytetarë kanë ndezur qirinj, të dielën në mbrëmje para Teatrit Kombëtar në Prishtinë, për të nderuar viktimat nga aksidenti i një autobusi në Kroaci në orët e para të 25 korrikut, që ka lënë 10 persona të vdekur dhe mbi 40 të plagosur.


XS
SM
MD
LG