Ndërlidhjet

Ndjekja e hakerëve: Loja me rrezik e macës dhe miut


Ndjekja e hakerëve: Loja me rrezik e macës dhe miut
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00

Kompanitë e sigurisë kibernetike janë një objektiv kryesor i hakerëve, shpesh nga grupe me bazë në vendet autoritare. Avast është bërë një lojtar kryesor për të mbrojtur qytetarët nga keqpërdorimi i teknologjisë, duke gjurmuar hakerët, natën dhe ditën, nga "Dhoma e kërcënimit" që gjendet në Pragë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG