Ndërlidhjet

Në garë për armë bërthamore


Në garë për armë bërthamore
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:10:19 0:00

Një marrëveshje që e mbante botën të sigurt nga lufta bërthamore po shkon drejt zhbërjes. Derisa tensionet midis Shteteve të Bashkuara dhe Rusisë rriten, a duhet shqetësuar për një konflikt të afërt bërthamor?

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG