Ndërlidhjet

Në pritje të trupave të pajetë


Në pritje të trupave të pajetë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Ferdonie Qerkezit gjatë luftës së fundit në Kosovë, forcat serbe i vranë burrin dhe katër djemtë e saj. Ajo e ka kthyer shtëpinë e saj në muze, për të kujtuar familjarët e saj të vrarë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG