Ndërlidhjet

Nga censura deri në vrasje


Nga censura deri në vrasje
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:09:50 0:00

Censurë, mbikëqyrje, lajme të rreme, rritje e rrezikut fizik… Gazetarët në gjithë botën përballen me këto lloje pengesash dhe të tjera, gjatë përpjekjeve për të raportuar të vërtetën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG