Ndërlidhjet

Protesta e opozitës në Tiranë

Me parullën “Kundër Qeverisë së Varfërisë dhe Padrejtësisë”, partitë opozitare të Shqipërisë kanë organizuar protestë për të kundërshtuar, siç thanë ato, krimin që kryeministri Edi Rama po e bën mbi Shqipërinë.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG