Ndërlidhjet

Pacientët me kancer dhe koronavirusi


Pacientët me kancer dhe koronavirusi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Çfarë rreziku kanë pacientët me kancer nga koronavirusi? Për REL-in shpjegon Mikkael Sekeres, mjek specialist për leukeminë akute në Shtetet e Bashkuara.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG