Ndërlidhjet

Pamje nga vizita e Hahnit në Beograd


Pamje nga vizita e Hahnit në Beograd
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:24 0:00

Komisionari për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn ka bërë thirrje për rikthim të dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, gjatë një takimi me kryeministren serbe, Ana Bërnabiq në Beograd.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG