Ndërlidhjet

Pamje pas sulmit në një dasmë në Kabul


Pamje pas sulmit në një dasmë në Kabul
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Një bombë ka shpërthyer në një sallë dasmash në kryeqytetin e Afganistanit, Kabul, duke lënë të vdekur 63 persona dhe duke plagosur më shumë se 180 të tjerë.Shpërthimi ka ndodhur në perëndim të kryeqytetit, kryesisht të populluar me myslimanë shiitë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG