Ndërlidhjet

Pamje të sulmeve amerikane në Siri


Pamje të sulmeve amerikane në Siri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:16 0:00

Departamenti amerikan i Mbrojtjes ka prezantuar më 14 prill disa pamje të operacionit në Siri. Shtetet e Bashkuara, Franca dhe Britania kanë nisur sulme ajrore në Siri më 14 prill në përgjigje të sulmit të dyshuar me armë kimike që ka lënë dhjetëra persona të vdekur javën e kaluar në qytetin sirian, Duma.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG