Ndërlidhjet

Interesim i madh i të rinjve për punësim


Interesim i madh i të rinjve për punësim
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Panairi për Zhvillim në Karrierë i përfaqësuar nga 150 kompani, priti një numër të madh të të interesuarve për punë. Shifrat e papunësisë vazhdojnë të mbesin mbi 30.5 % dhe punësimi mbetet sfidë për të rinjtë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG