Ndërlidhjet

Rreth 1500 tituj të rinj në Panairin e Librit


Rreth 1500 tituj të rinj në Panairin e Librit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Panairi i Librit që mbahet çdo vit në Prishtinë, po shënon 20 vjetorin me rreth 1500 tituj të rinj dhe 100 shtëpi botuese. Interesimi i qytetarëve këtë vit pritet të shënojë rritje edhe më të madhe. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG