Ndërlidhjet

Prodhimet serbe pushtojnë panairin në Prishtinë


Prodhimet serbe pushtojnë panairin në Prishtinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Mbi 50 për qind e kompanive që po marrin pjesë në panairin “Prishtina 2018”, janë nga Serbia. Në panairin, që do të jetë i hapur deri më 21 prill po marrin pjesë kompani vendore dhe nga vende të tjera si: Austria, Turqia, Gjermania, Italia, Çekia, Italia, Kroacia, Shqipëria dhe Zvicra. (Video: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG