Ndërlidhjet

Vizita e Papa Françeskut në Maqedoninë e Veriut


Vizita e Papa Françeskut në Maqedoninë e Veriut
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Papa Françesku arriti të martën në Shkup të Maqedonisë së Veriut, ku u prit nga presidenti në largim, Gjeorge Ivanov. Në vizitën e parë në këtë shtet, Papa do të drejtojë një meshë në përkujtim të Nënë Terezës, humaniste e njohur botërore dhe fituese çmimit Nobel, e lindur në Shkup.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG