Ndërlidhjet

Mbahet Parada e parë e Krenarisë në Prishtinë


Mbahet Parada e parë e Krenarisë në Prishtinë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Për herë të parë, sot është mbajtur Parada e Krenarisë. Të pranishëm në këtë ngjarje ishin mbështetësit e komunitetit LGBTI, aktivistë të shoqërisë civile si dhe politikanë të Kosovës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG