Ndërlidhjet

Parakalimi i FSK-së dhe Policisë


Parakalimi i FSK-së dhe Policisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Në shënimin e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës është zhvilluar parada e trupave të FSK-së dhe Policisë së Kosovës në praninë e shumë mysafirëve. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka theksuar vendosmërinë e tij si president, që “shtetin e Kosovës ta bëjmë me ushtrinë e tij dhe atë sa më shpejt që është e mundur”. Forca e Sigurisë e Kosovës synon transformimin në Forca të Armatosura të Kosovës. (Video: Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG