Ndërlidhjet

Fund i pandemisë apo e ardhme me virusin


Fund i pandemisë apo e ardhme me virusin
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:11 0:00

Variante të reja të koronavirusit SARS-COV-2 vazhdojnë të shfaqen. Njerëzit vazhdojnë të preken nga sëmundja që e shkakton ai, COVID-19. A do të përfundojë pandemia në një të ardhme të parashikueshme apo do të duhet të mësohemi se si të jetojmë me virusin? Shkencëtarët Francis Collins dhe Paul Hunter japin parashikimet e tyre për vitin 2022 dhe më gjatë. (Përgatitën: Valona Tela, Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG