Ndërlidhjet

Sulme në Paris, shumë të vrarë

Sipas raportimeve, policia franceze ka deklaruar se të paktën 127 persona janë vrarë dhe shumë të plagosur nga sulmet në disa pjesë të Parisit.

XS
SM
MD
LG