Ndërlidhjet

Patrullimi i Policisë me vetura civile


Patrullimi i Policisë me vetura civile
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Me qëllim parandalimin e aksidenteve në komunikacion, Policia e Kosovës ka angazhuar njësi policore me automjete civile për patrullim. Veturat civile, drejtohen nga zyrtarë policorë në uniformë zyrtare dhe të njëjtat janë të pajisura me sistem të dritave rotative dhe me alarm. (Kamera dhe montazhi: Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG