Ndërlidhjet

Sa e shfrytëzoni teknologjinë dhe për çfarë qëllimesh?


Sa e shfrytëzoni teknologjinë dhe për çfarë qëllimesh?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Përdorimi i teknologjisë dhe i telefonave të mençur është bërë pjesë e pandashme e jetës së njerëzve. Në rubrikën e përjavshme 'VOX', disa nga të rinjtë thonë se teknologjinë e përdorin për arsye të ndryshme duke filluar nga kërkimi i materialeve për studim e deri te rrjetet sociale.(Video: Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG