Ndërlidhjet

Perëndimi dhe Lindja në luftë


Perëndimi dhe Lindja në luftë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:49 0:00

Shtetet e Bashkuara thonë se të gjitha opsionet janë në tryezë për t’iu përgjigjur sulmit të dyshuar kimik në Duma të Sirisë. Rusia paralajmëron kundër hapave që do t’i rrisnin tutje tensionet. Brutaliteti ndaj civilëve sirianë, ndërkaq, sa vjen e bëhet më mpirës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG