Ndërlidhjet

Përleshje midis policisë dhe protestuesve në Hong Kong


Përleshje midis policisë dhe protestuesve në Hong Kong
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Policia në Hong Kong përdori shkopinjtë dhe gazin lotsjellës për të shpërndarë protestuesit që sulmuan legjislaturën e rajonit. Përleshjet midis tyre vijnë në përvjetorin e dorëzimit të ish-kolonisë britanike nën sundimin kinez.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG