Ndërlidhjet

Përleshjet mes policisë dhe protestuesve në Mineapolis


Përleshjet mes policisë dhe protestuesve në Mineapolis
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:55 0:00

Qyteti Mineapolis në SHBA është përfshirë nga trazirat pas vdekjes në paraburgim të një personi me ngjyrë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG