Ndërlidhjet

Pamje nga vërshimet në Australi

Banorëve në rrethin e Sidnejit u është bërë thirrje që të evakuohen nga shtëpitë e tyre, shkaku i vërshimeve nga reshjet e dendura të shiut. Rrugët janë bllokuar dhe disa shtëpi janë përmbytur, teksa mijëra persona kanë mbetur pa energji elektrike.(Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG