Ndërlidhjet

Pasojat e aksidentit hekurudhor në Çeki

Një tren udhëtarësh që udhëtonte për në Çop në perëndim të Ukrainës u përplas me një tren mallrash në Çeki, vonë më 5 qershor, duke lënë të paktën katër të vdekur dhe më shumë se 20 të lënduar, tha policia çeke.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG