Ndërlidhjet

Përplasje e hapur në det


Përplasje e hapur në det
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:10:06 0:00

Beteja e Moskës dhe e Kievit për Ukrainën lindore ka vrarë mbi 10 mijë njerëz dhe ka dëmtuar ekonomitë e të dyja vendeve. Konflikti disi i mistershëm midis tyre rrezikon tani të shpërthejë në luftë të hapur.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG